czwartek, 16 października 2014

Rozdział Trzydziesty Szósty część 1

Louis POV

- Danielle?  Kim była ta dziewczyna z którą rozmawiałaś? - spytałem wchodząc do pokoju gdzie siedziała brunetka.
- Powiedziała mi że jest moją siostrą. Nazywa się Nina Jones i mówiła że jej ojciec zdradził jej matkę z moją matką, gdy ona i jej,  znaczy nasz brat był mały. - wytłumaczyła.
- Kochanie,  nie uważasz że to dość dziwne?  Nagle odnajduje cię w sklepie zoologicznym i twierdzi że jest twoja siostrą. - usiadłem za nią,  kładąc mój podbrudek na jej ramieniu.
- Powiedziała mi że on pokazywał im moje i Nony zdjęcia. Nam wtedy mówił że jedzie w delegacje. A moja mama wiedziała że ma dzieci z inną.
- To ma sens, ale dalej uważam że nie powinnaś jej ufać, ona może być kimś od naszych wrogów.
- Za dużo myślisz. Napewno nie, zresztą jest strasznie podobna do mojego ojca. Nie ma podstaw by jej nie ufać.
- Wolę jednak się zabezpieczyć.  - pocałowałem ją w policzek na co się uśmiechnęła. Kocham gdy moja księżniczka się uśmiecha dlatego i na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech.
- Idę już spać,  wbrew pozorom był to wykańczający dzień.  - powiedziała schodząc z łóżka.
- Zaraz do ciebie dołączę, idę tylko na chwilę na dół. - oznajmiłem i zbiegłem schodami w dół.  - Mam sprawę, sprawdźcie mi Nine Jones.  Spotkała się dzisiaj z Danielle i mówiła jej że jest jej siostrą.  Wysoka blondynka,  twierdzi też że ma brata. Chcę być pewny że nie jest od kogoś. - powiedziałem do chłopaków siedzących w salonie.
- Jasne, jutro rano ci ją sprawdzę. - powiedział Liam na co posłałem mu wdzięczne spojrzenie. Wszedłem do kuchni i z lodówki wyciągnąłem puszkę piwa i spowrotem ruszyłem do pokoju gdzie przebywała Danielle.
- Skarbie, co robisz?  - spytałem podchodząc do komputera na którym coś robiła.
- Piszę z babcią.  Masz od niej pozdrowienia. - popatrzyła się w moją stronę.
- Pozdrów ją też. Może byśmy ją tu zaprosili? 
- Do tego domu? I będziemy spać w czwórkę w jednym pokoju? - uniosła na mnie brwi.
- Okej, masz rację. - westchnąłem a w głowie miałem już idealny plan.
Usiadłem na łóżku a do mnie od razu przyszedł pies. Położył się na moje kolana i znowu zasnął. Po chwili usłyszałem wołania z dołu. Odłożyłem psa na bok i z puszką w ręce,  zbiegłem na dół. Usłyszałem jeszcze tylko westchnięcie Danielle. Wiedziała że tą noc spędzi sama. Znowu.
- Musimy jechać. Black wolves znowu włamali się do Cat.
Cat to przyjaciółka Nialla. A włamują się do niej tylko dlatego że chcą się zemścić na Horanie. Co zrobił Horan?  Zabił na oczach Drake'a, przywódcy całego gangu,  jego siostrę. Odciął jej głowę bo ta nie chciała się z nim ruchać. No cóż. Kiedyś chcieli zaatakować Jess na co Horan oblał jednego benzyną i podpalił.

-----
Hej!  Dawno nic nie było dlatego postanowiłam podzielić rozdział na dwie części bo w całości pojawił by się za tydzień lub dwa.  Trochę mi smutno że nikt nie skomentował ale nie będę przecież nikogo zmuszać. No ale...  Jestem już po przeprowadzce więc myślę że rozdziały będą pojawiać się częściej. Jeszcze tylko jedna rzecz i myślę że będzie spokój... Także do następnego :*

PS. Z góry przepraszam za błędy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz